Темекіге қарсы акцияның қорытындысы бойынша есеп

2021 жылдың 26 қаңтарында студенттік кеңес мүшелері мен ЖІ инспекторы "Темекіні пайдалы тосынсыйға айырбаста" акциясын өткізді.
Акцияға қатысушыларға темекіні кәмпитке айырбастау ұсынылды.
Айырбастау нәтижелері бойынша оннан астам темекі жиналды. Акция барысында темекі шегудің зиянды әдеттеріне ұшыраған бірнеше жас жігіт табылды, олардың бірі бүгін темекіден бас тартуға шешім қабылдағанын және жарты күн бойы темекі шекпейтінін мойындады.
Осы іс-шараны қорытындылай келе, әркімнің темекіні пайдаланудан бас тартудың өзіндік себептері бар екенін атап өткен жөн: "мен салауатты өмір салтын қолдаймын", "мен спортшымын", " темекі шегу жиіркенішті! Мен қаламаймын", "сау өкпе – салауатты өмір", "жаман иіс", "денсаулыққа зиянды", "өте қымбат", "салауатты өмір салты керемет", "темекі шегу зиянды және ол сәнді емес", "жастық шақты қысқартады", "мағынасыз кеткен ақша"
"Темекіні пайдалы тосынсыйға айырбаста" акциясы біздің колледжде темекіден бас тартуды насихаттау және салауатты өмір салтына шақыру дәстүрінің нығаюын қалаймын

Жаңартылған күні: 25.02.2021 17:31
Құрылған күні: 25.02.2021 20:04