І жартыжылдық корытындысы бойынша педкеңес

15.01.2021

14 қаңтарда агротехникалық колледжде I жартыжылдықтың қорытындысы бойынша педагогикалық кеңес өтті. Күн тәртібінде қаралған мәселелер:

1. 2020-2021 оқу жылының 1 жартыжылдығындағы колледждің оқу-өндірістік жұмысының жағдайы туралы есеп

2. 2020-2021 оқу жылының I жартыжылдық бойынша колледждің оқу жұмысы жағдайы туралы есеп - ОІ бойынша орынбасары Асанова Г. Е.

3. 2020-2021 оқу жылының І жартыжылдық бойынша колледждің тәрбие жұмысы туралы есеп - ТЖ орынбасары Нисмельдинова Л.Н.

4. 2020-2021 оқу жылының І жартыжылдығындағы колледждің әдістемелік жұмысы бойынша есеп - Әдіскер: Утениязова Т. Д.