Студенттердің коммуникативтік дағдылары мен біліктерін қалыптастыру бойынша тренинг

04.02.2021

20 қаңтарда жатақханадағы ДМ инспекторы студенттер арасында коммуникативтік дағдылар мен қабілеттерді қалыптастыру бойынша тренинг өткізді. Тренингтің мақсаты: коммуникативті дағдылар мен қабілеттерді дамыту, коммуникативті тұлға тәрбиелеу.
26 қаңтарда ДМ инспекторы жатақханада «Алкоголь - өлімге апаратын жол» тәрбиелік диалог өткізді. Міндеттері: студенттерге алкогольдің организмге әсерін түсіндіру; Алкогольдік ішімдік ішуге деген теріс көзқарастарының дамуына ықпал келтіру.
19 қаңтарда жатақханада студенттермен «Білім - күш» атты психологиялық ойын өтті. Ойынның мақсаты: Оқушылардың танымдық белсенділігін дамыту. Ойын соңында қатысушылар мақтау-мадақтама қағаздарымен марапатталды.